Is slapen met je hoofd lager slecht voor je?
Wij slapen deze vakantie op de boot, met je hoofd lager omdat we in de punt liggen (voeten in de punt). Is dit slecht voor je?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wij slapen deze vakantie op de boot, met je hoofd lager omdat we in de punt liggen (voeten in de punt). Is dit slecht voor je?
Normaal heb ik er geen last van maar in een vliegtuig met die dunnen wandjes lukt het niet om te plassen. Weet iemand of daar wat voor is? oefeningen of medicijnen. Ik heb totaal geen vliegangst.
Als ik aan mijn neustussenschot voel, dan voel ik dat het een sterke buiging naar mijn rechter neusholte maakt. Ik heb dus veel ademruimte in mijn linkerneusgat, en heb het soms wel lastig door mijn rechter te ademen. Nu vroeg ik me af, kan ik door zelftraining dat rechter krijgen, want ik kan dit kraakbeen zelf rechtduwen. Het valt dan weer langzaam na enkele seconden op z'n plaats, maar als ik dit nu veel doe, zou dit dan enige hulp bieden? Bestaan er misschien aanpassings klemmen ofzo om dit manueel recht te zetten?
Toegevoegd na 2 minuten:
Het gaat om het onderbeen., Is het dan mogelijk een onderbeen nog in te korten?
Dit in verband met een andere vraag. Natriumbicarbonaat wordt in het lichaam aangemaakt en voert allerlei taken uit, volgens mij heb ik er een tekort aan.
Ik eet/drink nauwelijks geraffineerde suikers/fructose uit pak. De enige suikers die ik dan binnen krijg komen uit echt fruit. Groente eet ik minder vaak. Vlees en/of vis eet ik dagelijks. Ik slik geen vitaminepillen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing