Aambeijen wat te doen bij jeuk
Wat kan je het beste er tege doen vooral als het jeukt
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat kan je het beste er tege doen vooral als het jeukt
hoe kan je zelf een zwaar verstuikte voet verzorgen? hoeft er een dokter bij te komen?
None
In mijn liezen en schaamstreek heb ik altijd kleine ontstekingen deze zijn erg gevoelig
Ze lijken in het begin op een klein kalkbult-je ben hiervoor al eens bij een dokter geweest omdat ze soms zo gemeen worden dat ze open gesneden moeten worden
Volgens hem lag het niet aan hygiene of zeep soort
Waar het wel door kwam zei hij niet
Heeft iemand hier ervaring mee en heeft misschien een tip hoe ik er van af kan komen
Extreme vermoeidheid,doordat de bloedwaarde te laag is,nu maagpoliep ontdekt,heeft dit iets met elkaar te maken?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing