druk y uit in x: x+xy=7 hoe doe je dit?
druk y uit in x, x+xy=7
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
druk y uit in x, x+xy=7
In de documentaire 'Een van de jongens' en ook in verschillende films zie ik regelmatig dat soldaten hun magazijn van het geweer tegen hun helm tikken of tegen de grond tikken voordat ze het geweer in gaan. Is dit een soort bijgeloof of heeft is het iets functioneels?
Dat bijvoorbeeld alleen het logo in relief en goud is bedrukt.
ik krijg altijd op facebook veel quotes, en als die over mannen gaan is dat meestal heel cliché (mannen luisteren niet, mannen denken alleen aan seks etc).
Nu kreeg ik van een vriendin de vraag of ik problemen heb met mannen, terwijl ik eigenlijk gewoon de quotes deel die ik zelf krijg en wel grappig vind. maar ik wil nu ook niet zo negatief doen over mannen, dus ben ik op zoek gegaan naar quotes die mannen in een positief daglicht stellen.
Vrij expliciet, want ik wil dat men echt begrijpt dat het gaat over mannen (dus niet zoiets als "liefde moet van twee kanten komen" of dergelijke).
Een vriendin van mij heeft meegezocht... maar we hebben geen enkele positieve uitspraak van een bekend iemand gevonden over mannen (tenzij eens over haar eigen man bv.). Toch moet dat bestaan, daarom graag een hint (link of dergelijke)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing