Heb je een verwijsbrief nodig voor speltherapie voor een kind?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hoi, ik ben 7 maanden zwanger, en ben op zoek naar een kinderwagen/wandelwagen. Wat is nu beter, een 3- of 4 wieler. Ik hoor van sommigen dat een 4 wieler stabieler is, dan een driewieler. Voor mijn dochter had ik een 4 wieler en die beviel goed. Maar...die heb ik niet meer...en moet nu kijken naar een nieuwe. Ben op zoek naar mensen die ervaring hebben met 3- of 4 wielers. Alle tips zijn welkom. Ik vind het namelijk heel moeilijk om een keuze te maken. Van een kennis kan ik eventueel hun hartan racer xl overnemen, zijn er mensen die deze kinderwagen kennen?
Moeder frustreert jarenlang omgang.Werkt nu ineens (??)volledig mee omdat ze bij haar laatste man weg is nadat ze vreemd is gegaan.
Wij hebben het idee dat er iets anders achterzit aangezien er veel geklaagd werd over financiën.
Bij de raad ontzettend mooi acteerwerk neergelegd,nu de raad niet meer in beeld is in ene weer de zelf opgelegde regeltjes weer hanteren.(Waar de raad ook voor gewaarschuwd is).
Alleen deze keer allemaal onder het mom van; Kind wil dit niet,en kind wil dat niet.
Kan dat zomaar?
Mijn zoon van 3 is meestal voor dag en dauw wakker. Ik weet dat kleine kinderen dat vaak hebben en ik hoef ook niet uit te slapen. Maar het moet toch mogelijk zijn om hem minstens tot 6.30 uur of 7.00 uur in zijn kamertje te laten blijven. Vanmorgen (vannacht!) was het 4.30 uur. Hoe hebben andere mensen hun peuter getraind?
Toegevoegd na 15 minuten:
Naar aanleiding van een aantal antwoorden: hij slaapt niet meer overdag en gaat op een gewone peutertijd naar bed. Om half acht ligt hij. Afgaande van 12 uur benodigde slaap, moet slapen tot 7.00 uur toch mogelijk zijn.
Toegevoegd na 1 uur:
ze bepaald hoe laat ik opsta, hoe ik mijn vrije dag invul, met wie ik wel en niet om mag gaan, of ik 's avonds op mijn kamer of onder. wanneer ik de krant lees, wanneer ik uitga en hoelaat.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing