hoe zorg je er voor dat een kleuter stopt met poepen in haar broek?
mijn zusje, 4 jaar (bijna 5) poept vaak in haar broek en het is heel vies. we weten niet hoe we dit af moeten leren.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn zusje, 4 jaar (bijna 5) poept vaak in haar broek en het is heel vies. we weten niet hoe we dit af moeten leren.
Na een periode van doorslapen is mijn baby nu al weken lang stipt 's nachts wakker. Ik krijg haar niet stil door een simpele aai over haar bol.
Van ons mag hij niet thuis komen,en accepteren hem niet.
Toch vind het jammer ,had het graag anders gezien.
Toegevoegd na 12 minuten:
Ze is nu heel vaak met hem,ze zijn gelukkig niet in zijn huis"(hij woont ook al op zichzelf)hangen de hele dag op straat rond.Mijn ex neemt hun tweetjes wel binnen en gaat met haar Antilliaanse vriend biertjes drinken.Echt ik wordt hier zo gefrustreerd van.Hoe moet ik met deze relatie van mn dochter omgaan,ben zo bang dat hij andere bedoelingen heeft.
Soms denk ik,misschien als ik m bij ons thuis laat dat het misschien minder spannend meer is en dat ze de relatie misschien verbreekt..Wie heeft advies voor mij
Toegevoegd na 16 minuten:
Hij is eind april vrijgekomen,8 maanden vast gezeten,daarvoor ook al meerdere malen vast gezeten
Hij heeft diabetes type 1 sinds 4 jaar en heeft daar af en toe moeite mee. Hoewel dat de laatste tijd veel beter gaat.
Onze jongste is sinds zijn geboorte erg druk, veel huilen, daar heeft onze oudste ook al vanaf begin moeite mee. Hij wil zijn broertje pijn doen en zegt dat hij zich niet in kan houden.
Verder gaat het tussen mijn man en mij al jaren niet goed. Bijna elke dag hebben we ruzie, helaas ook waar de kinderen bij zijn. Ik denk al een hele tijd over uit elkaar gaan, maar wil/durf dat eigenlijk niet.
Dit levert natuurlijk ongezonde situaties en spanningen op.
Mijn man kan heel slecht tegen het gedrag van de kinderen, en ik kan heel slecht tegen het gedrag van mijn man dat daarop volgt.
Ik ben eigenlijk ten einde raad. Er zijn zo veel verschillende problemen nu. Waar moet ik beginnen? Wat kkan ik doen?
Toegevoegd na 2 minuten:
Hij slaat niet alleen zijn broertje, hij maakt ook dingen in en aan huis kapot, gooit met spullen, slaat zijn vader. Gilt en schreeuwt heel hard en veel. Is vreselijk brutaal geworden.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing