hoe kan ik een goede observatie verslag schrijven over een bejaarden die altijd anderen bejaarden probeer te helpen met het eten geven ?voorbeeld aub?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik woon nu voor het eerst begeleid zelfstandig wonen en ik heb een stoel aan de muur hangen aan mijn douche en ik ben net 28 jaar!
Ik merk dat ik 's-ochtends altijd veel fitter ben dan 's-avonds. Vaak even in slaap val tijdens nieuws op tv. Thuiswonend moest ik altijd vroeg naar bed, op mijn 19e bijvoorbeeld nog om 21.00 uur. De kleine uurtjes haal ik niet zonder moeite.
Toegevoegd na 2 minuten:
als het kind door de weeks om half tien gaat?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing