Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zwangerschap. Vragen over kinderen en ouderschap en opvoeding vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kan ik bij 38 weken ingeleid worden omdat mijn vriend anders niet bij de bevalling kan zijn..??

ik ben nu bijna 33 weken en zwanger van de 2e,, en ik wil graag dat mijn vriend bij de bevalling is,, maar hij moet van zijn werk 3 weken naar het buitenland voor zijn werk,, hij is van week 39 t/m week 41 weg,, daarOm zOu ik heel graag met 38 weken worden ingeleid,, maar ben benieuwd of jullie weten of ze dat in het ziekenhuis een goede reden vinden om iemand inteleiden.

Mvg vivian

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Wat is mijn kans op een tweeling-zwangerschap?

Mijn oma is de helft van een tweeling. Zij heeft zelf een twee-eiige tweeling gekregen (broer en zus van mijn moeder). Ik start met binnenkort met Clomid. Wat is mijn kans op een tweelingzwangerschap?

Toegevoegd na 1 uur:
Ik weet niet of mijn oma de helft is van een een-eiige tweeling of een twee-eiige. Ze heeft een tweelingzus en het is water en vuur. Ik ken de tweelingzus ook niet eigenlijk.

Toegevoegd na 1 uur:
En bij het gebruik van Clomid krijg ik (nog) geen echo's om de eitjes te volgen. Ik moet op de 21e cyclusdag bloed prikken om te kijken of er überhaupt een eisprong is geweest.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing