hoe geef je je slaapkamer een woonkamer / bar achtige look die me ook een beetje privacy geeft voor men ouders ?
ik zit er veel
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ouderschap & Opvoeding. Vragen over kinderen en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik zit er veel
je weet wel, volgens het rust reinheid en regelmaat-princiepe, dat je dus even laat huilen (5-10 minuten) troosten en weer terugleggen en zo telkens herhalen tot het slapen lukt.
ze is echt moe maar zelf in slaap vallen is nog erg moeilijk, hoe kan ik haar het beste helpen?
cb wil de kleine meid zo al een half uur tot een uur laten huilen en ze is pas 3 weken oud, dus best logisch dat ze dat zelf slapen nog zo moeilijk vind lijkt me, maar ik wil haar wel helpen het te leren.
Toegevoegd na 4 dagen:
vond zelf dit artikel over huiltjes nog op internet, misschien handig voor iemand die later nog eens bij mijn vraag terecht komt...:)
Toegevoegd na 1 week:
moet helaas mijn vraag gaan sluiten aar wil even iedereen bedanken voor hun reacties:)
kan je dan beter even wachten en hem laten of juist wel oppakken en troosten (als ze in bed liggen dus)
Toegevoegd na 10 minuten:
ze is nu 3 weken, erg jong dus, en officieel schijnen ze pas vanaf 3 weken een huiluurtje te kunnen gaan hebben, maar ze doet dit al minimaal een week (wel een week te laat geboren, misschien daardoor...???) vanaf een uur of 5-6 tot 10, ook als ik haar bij me houd is ze moeilijk te troosten en normaal is ze dat dus juist wel
Toegevoegd na 4 dagen:
ze slaapt in een puckababy of een woombie, dit zijn soort inbakerslaapzakjes.
Toegevoegd na 5 dagen:
sorry, wat laat, maar ja ik geef bv:)
we hebben met haar zus meer dan een jaar getobd met slapen gaan, gaat eigenlijk nog maar net een maand goed en die wel altijd getroost en volgens de drie r-en, ben stiekem misschien bang dat ik toen iet verkeerd deed en als ik dat nu weer doe we nog een jaar doortobben.....
Dus niet meer onder lakentjes en dekens, zoals in de wieg?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing