Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Kinderen. Vragen over ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

vakantie reis stress??

Elk jaar als we op vakantie gaan wordt mijn zoon (16) ziek bij het opstaan, spuugt de hele dag tot op de plaats van bestemming en hij in het hotelbed kan liggen.
De volgende dag is het helemaal over en geniet hij van de vakantie, tot de dag vd terugreis waarna het weer van voor af aan begint.
Het is geen reisziekte want hij staat ermee op, pure stress.
iemand ervaring met deze symptonen en een idee wat te doen?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Kinderen

Bedplassen: wat is normaal?

Onze zoon van 7 jaar en 7 maanden plast elke nacht nog in bed, soms twee keer. Hij heeft een 'plasfles' mee, zodat hij meteen kan plassen als het nodig is. Lichamelijk zijn er geen afwijkingen geconstateerd, maar buiten het natte bed om plast hij gemiddeld 0,5 liter per nacht. Is dat normaal? Het lijkt mij namelijk ontzettend veel.

Minrin, het medicijn met hormonen erin dat zorgt voor een lagere urineproductie, heeft geen effect. Helaas.

Toegevoegd na 15 uur:
Voor iedereen die met goede bedoelingen komt: de plaswekker hielp niet!!! We hebben ook een lichtwekker geprobeerd (zelf geknutseld) maar daar werd onze zoon ook niet wakker van.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Kinderen

Mijn zoon heeft last van urineverlies,wat kan dat zijn?zie uitleg.?

Mijn zoontje heeft sinds 3 weken last van urineverlies,hij blijft "druppelen",hierbij maakt het niet uit of hij wel/niet nodig moet plassen.Hij moet wel veel naar het toilet.De dokter heeft al 3x op blaasonsteking getest en nu moest hij aan de bruistabletten met cranberry's.Hij heeft ook al vitamine c.Als hij aan het eind van de week nog last heeft dan moeten we terug naar de dokter.Wat kan het zijn?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
in: Kinderen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing