Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe weet je of iemand niet alleen je looks maar ook jou als persoon leuk vind?

Sinds kort heb ik een vriend, maar ik heb het idee dat hij vooral het lichamelijke in onze relatie leuk vindt. Zodra het serieuzer gaat worden, is hij heel onduidelijk, vaag en zegt hij het niet zeker te weten. Hij hecht veel waarde aan het uiterlijk; dat vind ik ook niet zo erg, maar ik weet niet hoe ik nu kan weten of hij mij als persoon, mijzelf, ook leuk vindt!?

Sorry, misschien een beetje vaag .. maar is er iemand die tips en/of ideetjes heeft wat ik hiermee moet!?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

mijn kind is 5j en heeft x benen en platvoetjes,kinderarts zei gaat vanzelf weg voor 5j.Maar ze heeft het erger nu vind ik wat moet ik doen?

Ze kan geen snelheid maken met het lopen, ze loopt moeizaam, als we gaan wandelen klaagt ze al gauw dat ze moe is en pijn heeft. de kinderarts heeft er nooit iets ernstigs uitgehaald ze heeft neiging tot x beentjes zei hem altijd maar is nog binnen de grenzen. mijn dochtertje klaagt gauw van pijn in de rug de knieën en haar voetjes. Weet niet wat te doen. De foto die bijgevoegd is is het rechtse meisje mijn dochterjte staat met knieën tegen elkaar en voetjes staan van elkaar af.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Kinderen

Hoeveel uur per dag slaapt de gemiddelde baby van 4 maanden?

Onze baby slaapt minder dan ons. Minder dan 8u per dag dus. Ze is 4 maanden. Ik dacht dat babies van die leeftijd toch maar zouden slapen? Ze is verder helemaal gezond. Ik vraag me af of het komt door de nieuwe trend van de consultatiebureaus waar men blijkbaar stelt dat het beter is om te wachten tot 6 maanden vooraleer bijvoeding te geven. Het lijkt me weer zo één van die praatjes die alle consulenten napraten om dan over enkele jaren te zeggen: 'O, nee, dat was toch een vergissing, het is juist goed om het wél te doen vanaf 4 maanden.'

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing