Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Ouders & Kinderen. Specifieke vragen over kinderen, ouderschap en opvoeding en zwangerschap vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan t slikken van antibiotica de afbraak van de hormonen die je nog in je lichaam hebt zitten door het jaren lange gebruik van de pil versnellen?

Omdat ik zwanger wil worden,ben ik gestopt met de pil.(sinds maart) Ik heb m 5 jaar geslikt.Sinds dien ben ik nog maar 2x ongesteld geweest. 1x kunstmatig zeg maar en 1x na mijn mening weer gewoon via de natuurlijke weg. En daarna niet meer.De test was helaas negatief.Via allerlei forums las ik dat de na weeën van het pil gebruik soms nog maanden na kunnen werken. Er zijn zelfs sommige vrouwen die pas na een jaar weer voor het eerst een eisprong krijgen. Terwijl je als je een antibiotica kuur voor geschreven krijgt,ook altijd de waarschuwing mee krijgt dat de pil dan niet meer te vertrouwen is. Klopt dat dan wel? En als ik nou doxycycline ga slikken breekt dat dan de hormonen die ik nog in mijn lichaam heb zitten (vanwege de pil nog) sneller af? Of is dit een wanhopige verzonnen theorie van mezelf?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

hoe komt het dat je verliefd wordt op iemand terwijl je verstandelijk wel weet dat iemand niet bij je past?

je weet dat iemand hele andere normen en waarden heeft. in een andere levensfase zit. Je weet gewoon nu al dat het nooit goed gaat komen. Je verstand zegt: met een grote boog erom heen! Je hart zegt: ik wil graag contact!

kansloos? bouquetreeks taferelen?

Toegevoegd na 2 uur:
ik vindt het maar vervelend, ik heb de neiging mijn hart te volgen en dan gewoon maar zien hoe het afloopt. je weet tenslotte maar nooit. een vriendin van mij begint er gewoon niet aan omdat ze het tijd verspilling vindt. zij beweert dat ze de knop gewoon om kan zetten. bestaat er zo n knop?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Help ik weet het niet meer. Mijn vriend liegt, plukt mijn pin leeg en houd briefen achter. Wat moet ik nu doen?

Mijn vriend en ik zijn bijna 4 jaar samen en wonen bijna 2 jaar samen in een koop huis. Nou was ik laatst de was aan het doen en tot mijn grote schik vond ik in zijn broekzak een brief van de incasso. Van een schuld bedrag waar je echt niet vrolijk van wordt. Ik weet niet beter dan dat de kosten altijd goed verliepen. Ik met me stomme vertrouwen. Nou na veel uitzoekerij blijkt dat hij voor de hypotheek al een half jaar niet betaald heeft. En ik dus steeds wel gewoon heb betaald. Hij blijkt heeft hij toe gegeven briefen achter gehouden te hebben van eerdere waarschuwingen. Ik weet gewoon nergens van hij heeft tegen mij nooit wat gezegt hierover?! En toen ik me eigen pin na ging kijken zag ik dat hij zonder mijn toestemming mijn pas heeft gebruikt. En waarvoor? Nou om andere open rekeningen te betalen die hij ook nog heeft lopen. En dat gaat ook niet over 500 euro maar veel meer. Hij heeft echt een geld probleem. Ik ben er kapot van! Ik hou van hem alles ging zo goed samen en nu ineens dit.

Gelukkig vond ik die brief anders hadden ze ons huis leeg getrokken. Maar nu hoe verder? Ik weet het niet meer. We gaan eerst die geld schulden oplossen. (onze ouders gaan ons helpen)En erna ik weet het niet of ik verder met hem wil. Mijn vertrouwen in hem is nu op dit moment helemaal kapot. Maar ja we zitten ook nog met een koop huis. En leven daar samen in ik kan alleen maar boos op hem zijn en hij is alleen maar verdrietig en bang om mij te verliezen. Wat moet ik nu??

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing