Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Optiek. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waarom zag ik een half uur wazig aan mijn rechteroog terwijl ik geen bril heb en daarna weer gewoon zag?

Ik zat in de les en vroeg me af waarom ik de laatste letter r of de uitroepteken niet kon zien, ik dacht dat t aan het lichtinval lag maar later toen de les begonnen was, zag ik mijn buurvrouw rechts van mij ook niet zitten. Wel als ik met mijn hoofd bijdraaide zodat ik met mijn linkeroog kon zien. Ik zag met mijn rechteroog niet wat er aan de rechterkant van mij gebeurde.. Ik vond dit heel raar en werd er ook beetje raar van. Na halfuurtje was het weer over. Ik heb heel vaak mijn rechterhand voor mijn oog gehouden omdat ik met de linker beter zag. En minder raar voelde..

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Optiek

Wat kan dit zijn:ineens misselijk met braken en erge hoofdpijn en een temperatuur van 35.5?

Kan toch geen griep zijn zonder koorts?
Misselijkheid is zo erg dat zelfs drinken bijna niet lukt,eten al helemaal niet.
Hoofdpijn is drukkende pijn op de slapen,ik heb sinds gisteren 3 ibuprofen ingenomen en Domperidon tegen de misselijkheid maar niks helpt.
Ik snap niet hoe zo iets ineens opkomt,ik was daarvoor nog gewoon weg geweest,niks aan de hand.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Optiek
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing