Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Openbaar vervoer. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kun je twee ov chipkaarten hebben?

Is het mogelijk om een tweede persoonlijke ov-chipkaart te bestellen als je er al een hebt?

De huidige chipkaart is stuk, en er m oet een koppeling gemaakt worden met een OV studentenreisproduct. Nu willen we een twee kaart aanvragen, met de beschadigde kaart blijven reizen tot het saldo op is en het reisproduct koppelen aan de nieuwe nog te ontvangen kaart.

kan deze constructie?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Mag ik 's nachts (terug)reizen met de trein met een retourtje die ik de dag ervoor heb gekocht?

Toen ik 's nachts terugreisde met een retourkaartje die ik de dag daarop had gekocht reed de laatste trein van Amsterdam Sloterdijk naar Amsterdam Centraal mij straal voorbij waardoor ik gedwongen was een taxi te nemen. Deze kosten wil ik graag declareren. Dit moet schriftelijk gebeuren waarbij ik bonnetje taxi moet meesturen EN een toen op dat moment geldig treinkaartje. Als de NS gaat zeuren dat ik toen geen geldig vervoersbewijs had, heb ik sowieso geen zin om het te proberen.

Toegevoegd na 2 minuten:
correctie: Toen ik 's nachts terugreisde met een retourkaartje die ik de dag DAARVOOR* had gekocht .......................

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

kan je met een ns e-ticket ook op tussenstations uitstappen?

ik wil morgen naar almere en amsterdam met de trein, nu heb ik een kaartje gekocht hier:
http://www.spoordeelwinkel.nl/product/juli/doppio
het is een dagretour, maar ik dacht dat het een dagkaart was, dus toen dacht ik ik kan ook gewoon invoeren dat ik naar amsterdam ga, dan gaat de trein ook via almere, en toen dacht ik, ik ga gewoon bij almere er uit en dan ga ik daarna door naar amsterdam en dan weer terug. Maar kan je ertussendoor uit, om ook echt iets te gaan doen?

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden

Ik moest inchecken bij de NS, maar was per ongelijk ingecheckt bij de Arriva. Hierna lukte het niet om uit te checken, krijg ik mijn 10,- nog terug?

Toegevoegd na 25 minuten:
Het was de eerste keer dat ik met de OV-kaart reed, vandaar dat ik niet wist dat je bij het juiste paaltje van Arriva en NS moest in- en uitchecken. Ik heb dus met de NS gereisd terwijl ik met de Arriva was ingecheckt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing