hoe werkt het instapbedrag van een chipcard voor het OV. Dit instapbedrag is 20 euro. Als je nu een reis maakt van meer dan 20 euro wat gebeurd er dan?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Openbaar vervoer. Vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil misschien op vakantie naar antonius, gerolstein. dat licht ongeveer 100 km onder keulen, nou weet ik hoe ik in keulen kom.
ik wil alleen graag weten of er een site is waarmee ik kan opzoeken hoe ik het best in dat plaatsje van vakantie ga.
Als ik op google zoek krijg ik niet echt iets.
Hypothetisch: Stel ik check OV kaart in op station Arnhem, en reis naar bevoorbeeld Nijmegen. Daar ga ik winkelen, zónder uit te checken. Ik stap enkele uren later weer op de trein naar Arnhem en check daar pas de OV kaart uit. Wat betaal ik dan? (even los van het feit dat je dan formeel gesproken de boel oplicht)
Toegevoegd na 3 uur:
N.a.v. de 2 reacties: Dan kun je dus wel voor prijs enkele reis een retourtje reizen met een legaal vervoerbewijs door 2 OV chip kaarten te gebruiken op deze manier:
kaart 1 inchecken op station A, reizen naar station B, kaart 2 inchecken op station B, reizen naar station A, kaart 1 en kaart 2 uitchecken. Totale kosten: 70 cent + enkele reis van A naar B. Niet controleerbaar voor zover ik kan bedenken...
(blijft natuurlijk zwart reizen, dat begrijp ik heel goed, is hypothetisch experiment)
Ben al een tijdje niet meer met de bus geweest, en moet weten of ik gewoon nog een kaartje in de bus kan kopen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing