Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Ondernemers. Vragen over carrière & werk, cursussen en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mag ik de klant zijn website blokkeren als hij niet betaald?

Klant heeft door mij een website laten maken. de rechten op dit design behoren aan mij toe en zullen volgens afspraak worden overgedragen bij volledige betaling.

Klant weigert nu te betalen en weigert elke manier van communicatie.

De website staat op zijn eigen webhosting, maar ik heb uiteraard administrator rechten welke mij toegang verlenen tot de website. Deze site zou ik nu kunnen uitschakelen (informatie pagina dat eraan word gewerkt / suspend of wat dan ook) Maar de vraag is mag ik dit opschortingsrecht toepassen aangezien klant de webhosting niet via mij heeft gedaan.

Ik heb volgens mij nog wel het eigendomsrecht van de site, maar ik ben geen eigenaar van de virtuele locatie waar deze website zich bevind.

Graag hoor ik wat u hiervan denkt.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Hoe krijg je een importvergunning en hoeveel kost het?

Ik heb een eigen webshop en wil binnenkort diverse producten uit China importeren. Het betreft vuurwerk gerelateerde artikelen en ik ben van plan om deze via een (gedeelde) container binnen te halen. Nu hoor ik dus dat ik een importvergunning nodig moet hebben. Ik heb geen idee hoeveel dit kost & wat ik allemaal moet doen om er 1 te kunnen krijgen. Hopelijk kan iemand mij uit de brand helpen!

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

KVK-inschrijving geweigerd. Kan ik iDEAL aanvragen?

Ben zojuist naar de Kamer van Koophandel geweest om me in te schrijven, maar de mevrouw vond het niet nodig, omdat "de verwachte omzet te laag is en je die gewoon kunt opgeven als bijverdiensten".

Heel vervelend, want ik wil een webshop beginnen en dus ook iDEAL-betalingen ondersteunen. Het vervelende is dat o.a. Sisow (betalingsverwerker), de eis stelt dat je een zakelijke rekening hebt. Nu geldt dat je voor een zakelijk rekening een KVK-/BTW-nummer moet hebben. Deze heb ik dus niet gekregen...

Zijn er andere manieren om alsnog iDEAL te kunnen ondersteunen?
Ik vind het niet heel klantvriendelijk als ze handmatig geld moeten overboeken naar mijn persoonlijke rekening... (advies van de KVK-medewerkster).

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing