Wat zijn mooie formules voor volumedebiet? En hoe kan ik daarbij de snelheden oppervlakte diameter enz mee berekenen?
Wiskunde formule
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Natuur- & Scheikunde. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wiskunde formule
Ik heb deze gegevens:
d(cm) I(pulsen per 10sec)
0,30 2516
1,20 1555
1,83 1152
En hoe kan een kleinere dichtheid invloed hebben op de halverings dikte en wat is een juiste redenering daarvoor??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing