Ik heb de Ziekte van Pfeiffer en mag nu geen alcohol drinken. Waarom?
Wat voor een effect heeft Ziekte van Pfeiffer op de lever dat ik geen alcohol mag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wat voor een effect heeft Ziekte van Pfeiffer op de lever dat ik geen alcohol mag?
De een loopt al met een jaar, een ander praat nog niet als die drie is, sommmigen leren alles snel en anderen leren alles weer traag om op latere leeftijd toch weer op hetzelfde ontwikkelingsniveau uit te komen.
Het zal wel een boom zijn gok ik...
"alle honden kunnen met elkaar voortplanten" staat in een artikel dat ik nu aan het lezen ben. Honden hebben bovendien maar één gen dat hun grootte bepaalt.
Nou ben ik benieuwd, als je een grote hond ( vader ) met een kleine hond ( moeder ) kruist , wordt dan het gen dat de grootte van de baby hond aangepast aan de grootte van de moeder ?
Ik heb het hier natuurlijk over een kunstmatige kruising , want ik denk niet dat grote honden het "doen "met kleintjes.
Toegevoegd na 9 minuten:
Omgekeerd kan het natuurlijk ook , grote moeder met kleine vaderhond . Zeg maar een chihuahua vader met een Duitse herder moeder. Maar de noodzaak voor een klein babyhondje is dan niet aanwezig.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing