Is er rond de evenaar minder wind aangezien daar de temperatuur daar constanter is?
Wind ontstaat doordat lucht opwarmt en afkoelt. Ik kan me voorstellen dat het in Nederland meer is dan bij de evenaar. Is er daarom ook minder wind rond de evenaar?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Natuur. Specifieke vragen over flora, landbouw en veeteelt, meteorologie en milieu vind je in één van de subcategorieën.
Wind ontstaat doordat lucht opwarmt en afkoelt. Ik kan me voorstellen dat het in Nederland meer is dan bij de evenaar. Is er daarom ook minder wind rond de evenaar?
Weet iemand waarom er in dit gebied nog turf gestoken wordt? ik dacht dat het misschien was om de natuur daar in stand te houden?
Aangezien vogels vrij hoog vliegen zouden deze kunnen worden geraakt door de bliksem?
Nadat het water gezuiverd is, wat wordt er met de uitwerpselen gedaan? Wordt dit op het land gebruikt of verbrand?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing