hoe reset ik mijn telefoon(met root)?
Ik heb een samsung galaxy nexus met root, die wil ik resseten en de root weg halen omdat mijn launcher de heletijd crashed en hij heel sloom is. Met terug zetten naar fabrieks instellingen leverd niet veel op
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een samsung galaxy nexus met root, die wil ik resseten en de root weg halen omdat mijn launcher de heletijd crashed en hij heel sloom is. Met terug zetten naar fabrieks instellingen leverd niet veel op
mijn iphone 4s is vastgelopen tijdens een update (naar 7.1.2 volgensmij. de nieuwste in ieder geval) vastgelopen uit/aan knop werkt niet ook niet lang indrukken. kan iemand mij helpen
Toegevoegd na 1 minuut:
mijn iphone 4s is vastgelopen tijdens een update (naar 7.1.2 volgensmij. de nieuwste in ieder geval) uit/aan knop werkt niet ook niet lang indrukken. kan iemand mij helpen
Toegevoegd na 3 minuten:
update 7.2.1
Om voor snapchat filters te kunnen gebruiken moet je je locatievoorzieningen aanzetten. Hierbij krijg je ook de temperatuur te weten van je omgeving (als filter). Mijn vraag is nu of iemand kan zien aan bijvoorbeeld snaps die je verstuurd waar ergens je bent of is dit puur alleen om de temperatuur vast te stellen? Ik zou et namelijk niet zo prettig vinden als mensen weten waar ik zit als ik mijn snaps verstuur.
mijn iphone 4s is geblokkeerd door tevaak verkeerde toegangscode in tevullen . nu ben ik afgelopen week verhuisd en heb dus geen wifi op mn iphone en als ik hem wil reseten via icloud of itunes , staat er dat er verbonden moet zijn met een internet verbinden maar ik kom dus niet meer op mn iphone. wat nu ?
Ik heb een ipad 2 ik wil er graag cydia op maar het lukt niet mischien weten jullie wat als je iets hebt voor een computer moet het wel voor een iMac zijn gr
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing