Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

hoe krijg ik weer een enveloppe tekentje op mijn telefoon als ik een sms bericht je heb gekregen , ik heb een nokia N95 ?.

ik had altijd een envelopje met de tekst dat ik een sms berichtje had , nu heb ik dat niet meer ,
Wel als ik naar berichten ga dan ( moet dan perse de telefoon eerst openschuiven ) dan staat er een klein rood sterretje als teken dat er een smsje is . helaas kost dat veel tijd om er achter te komen of ik een berichtje heb of niet ,( terwijl ik het eerst in 1 oog opslag kon zien zonder mijn telefoon te openen)
kan het nergens meer terug vinden ook niet in de handleiding, wie kan me helpen ?

greetz Cindy

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Zou je op een Iphone meer, minder of dezelfde hoeveelheid opslagruimte nodig hebben t.o.v. een Ipod Touch?

Ik krijg een Iphone van mijn werkgever en moet kiezen tussen 16, 32 of 64 GB. Ik heb een Ipod Touch met 32 GB en daarvan is nog 6 vrij en daar kan ik nog even mee vooruit. Is er een reden te bedenken dat de Iphone sneller vol zit omdat deze mogelijkheden heeft die de Ipod niet heeft? Enige dat ik kan bedenken is de grootte van de foto's die op een Iphone meer ruimte in beslag nemen, maar verder....? Overigens moet ik voor 32 en 64 gb resp. 100 en 200 bijbetalen, dus gratis is de keuze voor meer geheugen niet.

paulus811
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing