Wat bedoelt men exact met het dunner worden van de huid bij het gebruik van cortisone?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Stel, de bijwerkingen zijn minder erg dan de oorspronkelijke klachten, moet je dan stoppen met het medicijn of kun je het gewoon blijven gebruiken?
Toegevoegd na 30 minuten:
Het gaat hier om een medicijn voor hooikoorts.
Slik al een jaar of 6 sertraline voor angst,tot 5 maanden terug redelijke resultaat.
De laatste maanden gaan minder,zou het zijn dat je lichaam gewend raakt aan de doses die je slikt?
Dan zou ik aan verhoging kunnen denken na afspraak met ha.
Slik nu 100 milg. per dag.
Ik heb een angststoornis en vind het fijn om die tijdelijk niet te voelen en dus te verdoven. Het is mij opgevallen dat bij ALLES waarbij je de angst kan onderdrukken er altijd gevaar is dat je verslaafd raakt. Kalmeringsmiddelen, alcohol, drugs, etcc
Waarom is dat nou zo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing