citalopram en melatomatine forte kan dat samen?
Toegevoegd na 3 minuten:
Ik ondervindt sufheid. Citalopram gebruik ik al ruim 1.5 jaar. Mr door slaapproblemen gebruik ik nu ook tijdelijk melatomatine forte. Daar zit melatonine in.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 3 minuten:
Ik ondervindt sufheid. Citalopram gebruik ik al ruim 1.5 jaar. Mr door slaapproblemen gebruik ik nu ook tijdelijk melatomatine forte. Daar zit melatonine in.
Ik ben een week over tijd, de test geeft dit aan (zie afbeelding). Doorgaan met de pil of langer afwachten?
Sommige bronnen op het internet spreken van 4 tot 8 weken. Iemand ervaring met dit soort van medicijnen?
Hallo allemaal,
Elk jaar als ik op vakantie ben, ben ik een paar dagen ziek. En elke keer is dit een buik / darm infectie. Ik baal elke vakantie weer want ziek zijn ben ik liever thuis inplaats van op mijn vakantie. Nu vroeg ik mij af of er ook inentingen / prikken zijn die daar tegen beschermen? Of dat je minder vatbaar bent? Het mogen natuurlijk ook tabletten zijn.
Bedankt!
Groetjes
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing