Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wie heeft er ervaring met het inspuiten van Fraxodi of clexane? (langdurig)

Ik neem nu reeds 2 jaar bloedverdunners (marevan) Nu willen ik en mijn partner gaan voor nog een kindje. De arts raade me aan om reeds re starten met het inspuiten van Fraxodi en de marevan te stoppen. We zijn nog niet zwanger. Wie heeft hier ervaring mee? Of tips voor het inspuiten van Fraxodi.
Heb namelijk veel last van blauwe plekken en bulten op de plaatsen waar ik heb ingespoten.
Alvast bedankt
Ik moet sowieso heel de zwangerschap door spuiten.En enkele maanden na de bevalling tijdens eventuele borstvoeding Ben al een maand aan het spuiten

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Is het slecht om naast inname van Devaron 400 IE ook naar de zonnebank te gaan?

Vandaag kreeg ik Devaron 400 IE mee wegens gebrek aan Vitamine D. 1x per week zoals vandaag pak ik de zonnebank, kan dit kwaad? Vrouw aan de telefoon van de apotheker maakte me al bang namelijk. Er zitten namelijk ook Vitamine D stralen in de zonnebank werd mij daar vertelt ook.

Toegevoegd na 15 minuten:
Ik bedoel, krijg ik dan geen overdosis en teveel ineens aan Vitamine D

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing