Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Kan je depersonalisatie krijgen van antidepressiva?

Ik heb een jaar antidepressiva genomen en ging ook wekelijks naar een psychotherapeut. Mijn gevoelens waren volledig afgevlakt, ook leuke momenten (die ik tijdens mijn depressie wel nog had!) kon ik niet meer beleven. Maar het ging wel met mij want de dieptes had ik niet meer. Ik denk dat ik bijna een jaar gestopt ben met het nemen van de medicatie maar ik voel me nog steeds zo. Alles gebeurd op een afstand van mij. Het lijkt of ik iemand speel. Ik kan me niet echt amuseren maar ik word ook niet meer verdrietig.

Kan het dat dit gevoel van depersonalisatie te wijten ligt aan de AD die ik een jaar genomen heb ?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden

Beste , ik heb onlangs een kleine scheur bij de kniebanden. Welke zalf of gel zou mij aanraden tussen Arnica, Traumeel en Voltaren ??

Natuurlijk bij de bezoek aan de huisarts heeft toch een spuitje ( cortisone , vermoed ik ) gegeven om de pijn te verzachten .Ik neem ook 1 keer per dag Diclofenec.Heeft mij een volle week rust ( niet werken , dus).Ik zou graag dus weten welke van deze bovenvermelde (of er is nog een ...nog beter ?) zal/gel dat zijn doeltreffende .

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing