Wanneer een diabeet teveel zoet gegeten heeft, kan deze dan toe met minder insuline spuiten?
Een diabeet die teveel suiker [snoep, koekjes etc.] op heeft, kan deze toe met minder eenheden insuline spuiten dan normaal voor die dag?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Een diabeet die teveel suiker [snoep, koekjes etc.] op heeft, kan deze toe met minder eenheden insuline spuiten dan normaal voor die dag?
Ik heb geen ADHD maar mijn concentratie versterkt met ritalin zodat ik kan studeren.
Nou ben ik erg zenuwachtig altijd voor tentamens en wil ik graag bètablokkers slikken om mijn zenuwen in bedwang kan houden. Kan deze combinatie kwaad? Bijv nu ritalin en om 12 u bètablokkers.
Wat is effectiever rapidan pleister of emla en hoelang blijft t werkzaam
Ik wil een verdovende zalf die ik kan gebruiken voor infuus ivm operatie
Toegevoegd na 1 minuut:
Ik ben bang voor naalden en ik wil daarom m'n huid verdoven zodat ik het inbrengen van infuus niet voel, kan ik ook deze pleister op ruggeprik gebruiken?
ik ben net ongesteld geweest en ik heb van mijn huisarts de pil gekregen om de volgende uit te stellen aangezien ik in een maan 8 dagen ongesteld ben dan 15 dagen niet en dan weer 8 dagen wel. nu had ik gehoord dat als ik hem nu neem dat ik dan de ongesteldheid uit stel maar dat die niet meer beschermd tegen zwangerschap, hoe zit dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing