2 'pillen' op 1 dag geslikt, kan dit kwaad?
Ik zag zojuist dat ik gister de pil vergeten ben te slikken. uit paniek heb ik die van gister en vandaag geslikt, kan dit kwaad?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Medicijnen. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zag zojuist dat ik gister de pil vergeten ben te slikken. uit paniek heb ik die van gister en vandaag geslikt, kan dit kwaad?
Als de anesthesist spierverslappers toedient. Werken deze dan in op de spieren zelf of het zenuwstelsel?
Toegevoegd na 23 uur:
ik heb een normale depot dus die zou tussen de 3 en 4 weken moeten werken, hoelang duurt het dan tot dat cisordinol uit het lichaam is? met dank aan de antwoorden
Mijn schoonvader vertelt mij elke keer weer dat als ik een paracetamol slikt ik het niet mag mixen met cola.
Maar waar komt dit vandaan? Ik bedoel hij zegt dit niet voor niks
Ik ben begonnen op de eerste dag van mijn maandstonden met de pil. Nu al 19dagen verder en nog steeds maandstonden... Dat dit normaal is bij je eerste pil snap ik maar mijn vraag is of na de eerste pilstop bij het herbeginnen je maandstonden wel stoppen direct als je herbegint ?? alvast bedankt!!
ps : ik neem deso20 wat een lichte pil is maar heb normaal geen zware menstruaties... heeft dit hier iets mee te maken ?
Toegevoegd na 26 minuten:
omdat ik na deze pilstop match (sport) heb zou ik liever geen bloedverlies hebben kan ik daar voor zorgen ? graag snel antwoord indien mogelijk ! bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing