vraag over 'pedofilie'?

ik las laatst ergens dat het verboden was om getekende minderjarige in erotische standen te tekenen.
en dan vooral de anime/hentai?

is dit in nederland verboden of is er een richtlijn?

als mijn vraag te onduidelijk is hoor ik het graag!

Toegevoegd na 22 minuten:
ik lees dat de vraag onduidelijk is dus een 2de poging.

er stond in dat blad dat het verboden was om meisjes die duidelijk onder de 18 waren in erotische standen (topless,geen kleren aan etc etc) te tekenen.
en dat dit vooral het geval was met anime/hentai tekeningen/films.

staat iets hierover in de nederlandse wetgeving?



duidelijker zo?

Weet jij het antwoord?

/2500

Artikel 240b Wetboek van Strafrecht is hieraan gewijd. Het Openbaar Ministerie heeft een zogenaamde 'aanwijzijng' opgesteld (zie bron) hoe dit artikel geïnterpreteerd moet worden

Bronnen:
http://www.om.nl/organisatie/beleidsregels...

Even opgezocht: Hentai is een Japans woord dat "abnormaliteit" betekent, maar het kan in het dagelijkse taalgebruik ook wel worden vertaald als "pervers(eling)". Buiten Japan wordt het vaak gebruikt als woord voor pornografische manga of anime. Jij mag al jouw abnormale en perverse verbeeldingen tekenen. Publiceren is een ander verhaal.

Stel zelf een vraag

Ben je op zoek naar het antwoord die ene vraag die je misschien al tijden achtervolgt?

/100