Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Waardoor stinkt mijn vagina?

Ik heb het al vaker geprobeerd op te zoeken maar ik krijg er niet echt een antwoord op. Mijn vagina stinkt. Ik was het niet met zeep, eerder waste ik het met lactacyd, maar sinds een tijdje alleen nog maar met water omdat ik had gelezen dat dat beter is, maar dit geeft geen verschil gemaakt. Wanneer ik me heb gewassen is het even fris, maar echt na een uur ruik ik het alweer. De geur zit dan gewoon helemaal in mijn slipje en in mijn broek. Ik lijk er maar niet vanaf te komen wat ik ook doe. Ik snap dat het niet baar bloemetjes daar beneden hoeft te ruiken, maar dat zelfs mijn broeken zo stinken na al een uur en dat ik het gewoon ruik als ik sta kan niet goed zijn. Ik draag gewoon katoenen slipjes dus dat kan het ook niet zijn. Weet iemand wat dit is en wat ik er tegen kan doen? Alvast bedankt

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Hoe zorg ik dat mijn witte tong weg gaat?

Hallo iedereen :) ik heb al jaren last van een witte tong.. Ik poets perfect mijn tanden en heb een speciale tong borstel (orabrush) en alles wat je maar kan bedenken heb ik geprobeerd. Ik heb een paar bultjes op mijn tong en heel veel textuur dus ik dacht altijd dat dat de reden was maar ik kan daar niks over vinden online. Heeft iemand enig idee wat het kan zijn ik kan er echt niet meer tegen en wil het niet normaal graag weg hebben. Als ik het niet goed uit heb gelegd, stel maar vragen!

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing