hoe kun je het beste voetballen met een verrekte enkelband?
ik weet dat het misschien niet verstandig is maar het is belangrijk.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik weet dat het misschien niet verstandig is maar het is belangrijk.
Ik heb sinds mijn 12e een eetstoornis, anorexia. Maar na 1 jaar kreeg ik ook eetbuien, waardoor ik soms weer heel veel aankwam, dan weer afviel.
Het zag er zo uit:
Toen in anorexia kreeg was ik 27 kg afgevallen, dan 30 aangekomen door eetbuien. Dan weer 14 afgevallen, dan weer 20 bijgekomen, dan weer 15 afgevallen, dan weer 15 aangekomen, dan weer 8 kg afgevallen dan weer 10 aangekomen, dan weer 5 afgevallen en dan weer 10 aangekomen.
En zowel afvallen als aankomen, gebeurde in 2 maanden tijd, of soms nog minder.
Ik vraag mij nu af of dit schadelijk is voor mijn lichaam, en zo ja, wat voor problemen kan ik hierdoor krijgen?
Groetjes
als dit gebeurd worden mijn vingers ook helemaal wit en duurt het een tijdje en wat gewapper om ze weer normaal te krijgen.
Mijn enkel is in juli 2013 gekneusd nadat ik verkeerd van een bruggetje af ben gestapt en nog steeds heb ik er regelmatig last van. Ik heb de hersteltijd wat de dokter aan had gegeven ( 2 weken rustig aan doen) in acht genomen en heb het jaar daarna niet meer gesport qua hardlopen etc. (ik heb wel gezwommen en na de zomervakantie weer gefietst). Nu is het zo dat ik er nog steeds elke dag last van heb (we zijn nu al in april 2015, meer dan 1,5 jaar later).
Ik heb al een afspraak bij de huisarts staan, maar eigenlijk vraag ik me nu heel erg af hoe het kan dat ik er zoveel last van heb.
De afgelopen weken heb ik veel stress gehad en ook flink wat feestjes. Ik merk nu steeds dat ik mijn stem niet kan gebruiken zoals ik wil. Ik kom steeds adem te kort of dingen komen er hoger uit dan ik had gewild. Wat is hier aan te doen en gaat het weer over? En komt het uberhaupt door stress?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing