Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoelang duurt het voordat een verstuikte vinger genezen is?

Ik heb, zo'n maand geleden al, bij het keepen mijn vinger verstuikt en hij is nog steeds gevoelig als ik er ook maar een beetje kleine kracht op uit oefen. Hij is ook nog steeds aardig wat dikker dan de rest van de vingers bij nummer 11 op dit plaatje. http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Wrist_and_hand_deeper_palmar_dissection-en.svg

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Wat te doen tegen misselijkheid als emetofoob?

Ik heb emetofobie. Dat is een angst voor overgeven. Doordat ik dus vaak met spanning zit dat ik bang ben om over te geven, zou ik graag willen weten wat jullie doen om als je misselijk bent niet over te geven. Anti-braakmiddelen/medicijnen zou ik ook wel willen weten.
Ik zit wel al in therapie voor de emetofobie,maar dat duurt nog wel even. Overgeven zal altijd mijn hele zwakke punt blijven, dus graag tips/medicijnen die helpen om NIET over te geven.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing