Is het slecht om met verband om je enkel te slapen?
Ik heb een blessure opgelopen, alleen nu ben ik bang dat s nachts mijn enkel wordt afgekneld. Is slapen met verband om slecht?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een blessure opgelopen, alleen nu ben ik bang dat s nachts mijn enkel wordt afgekneld. Is slapen met verband om slecht?
( Ik ben verder niet ziek ofzo.)
Of kan je prima zonder vlees.
Ik weet dat de B12 in vlees cruciaal is. Maar daarvoor krijg ik sowieso elke maand al een injectie..
Ik krijg een beetje jeuk en ga krabben. Dan krijg ik nog meer jeuk en wordt het rood.
Mijn oog wordt ook een beetje kleiner vergeleken met mijn andere oog.
in oktober 2006 was ik in het ziekenhuis na val van een trap, heb toen mijn kniebanden gescheurd en me schouder gebroken, voor het onderzoek moest ik op een bed wat eigenlijk te hoog was..geen probleem blabla niet zeuren..opstapje gebruikt..toen ik eraf moest ging het mis me knie was nog steeds niet goed natuurlijk en ik viel voorover, terwijl de verpleger eigenlijk mij moest vasthouden want die stond naast me om te helpen.met scheenbeen op punt van het opstapje gekomen en nu jaren later nog steeds last van mijn scheenbeen, er staat een enorme bult op,gevuld met vocht met warm weer word het erger en lijkt het bijna een halve tennisbal.het doet dan ook behoorlijk zeer,volgens de dokter en dermatoloog komt het door weefselbeschadiging en kan er niks aan gedaan worden
ik heb toendertijd niets ondernomen omdat het nogal een traumatische gebeurtenis was maar vraag me af of ik er nu nog iets op kan verhalen want het is dus blijvend letsel door schuld vh ziekenhuis
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing