Ik word verkoud ,kreeg ik keelpijn ,zware stem ,naar ee paar dagen kon ik wel weer normal praten maar ik zit nog met keelpijn ,al 21 dagen.Wat heb ik?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik vroeg me af wat keelpijn precies inhield.. Want ik dacht misschien is het schraal? Ontstoken? Ik weet het echt niet wat er precies aan de hand is als je keelpijn hebt!
Sinds een week heb ik pukkels onder mijn oksels en ze gaan niet weg vandaag deden ze zelfs pijn wat is dat? En hoe krijg ik het weg?
Als ik 's ochtends naar school fiets en ik kom op school aan heb ik al zwetende oksels en dit zie je dan ook op kleren en dit blijft de hele dag zo. Ik vind dit niet echt fris en weet niet wat ik eraan kan doen. Deo gebruik ik al maar dat helpt niet echt. Heeft iemand tips? Alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing