Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb heel erg vaak last van ontstoken haar wortels, Wat kan ik hier aan doen? Zie verdere uitleg

Ik had een jaar geleden een dikke knobbel onder mijn oksel en die zat er toen meer dan een jaar. Er kwam een rottende stank van af. En af en toe stroomde er letterlijk bloed uit. Deze is in het ziekenhuis verwijdert. In de andere rare knobbels werd een spuit gedrukt met een soort hormonen vloeistof. Hun advies was om mij niet meer te scheren. Maar te trimmen met een apparaat. Dit advies heb ik opgevolgd. Maar ze bleven maar terug komen. Ik ben 2 week terug weer bij de huisarts geweest. Maar ik kreeg te horen dat dit een vervelend kwaaltje is, en je er verder niks aan kan doen. Maar de stank onder mijn oksels is niet om te houden. En douchen helpt niet, het blijft stinken. Het word vrij genant. Hebben meer mensen hier last van? En misschien tips wat ik nog kan gaan proberen?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

hogere hartslag tijdens het inslapen?

hallo, even een vraagje. Ik heb al een tijdje last van hyperventilatie en alle klachten die daar; Ik neem ook Lorazepam maar niet op dagelijkse basis.

Nu slaap ik de laatste tijd slecht, ben weer gaan hyperventileren en heb sinds een paar dagen een last van een drukken gevoel op men borst; dat hoorde bij het zorgen maken zij mijn dokter.

Maar wanneer ik in slaap probeer te vallen is het precies op het moment dat ik slaap wil vallen mijn hartslag omhoog schiet... kan dit?

want het zorgt wel voor vele slapenloze nachten!

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

moeten mijn darmen zich aanpassen als ik volle rijst eet?

Sinds enkele dagen eet ik volle rijst bij mn eten ikv een dieet/gezondheidsplan (goeie voornemens na het nieuwjaar)
Maar ik laat ongelofelijk veel winden met een niet zo frisse reuk en dat is nog eufemistisch uitgedrukt :-(. En ook heel veel "boeren".
Ik vroeg me dus af of dit door de volle rijst komt. Voordien at ik vnl. aardappelen, af en toe (volkoren)deegwaren. wel ook meest donker brood)...

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing