Om meer lucht te krijgen gaat KNO-arts mijn neusvleugels omdraaien en daarna naar boven richten. Ik zoek daar een tekening van?
Makkelijker adem halen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Makkelijker adem halen.
er is een maand geleden 3x een ijzeren balk op gevallen.
Ik denk dus dat er nu veel lucht in mn darmen zit, en dat blijft er in hangen (daarom dus de extreem bolle buik). Hoe krijg ik dit weg?
(Geen laxeermiddelen ed)
Hi ik heb ongeveer 3 aan 4 maanden last van me maag gehad.
Ik heb laatst een Gastroscopie gehad.
Er was een grote bacterie in me maag.
Ik moest 3 verschillende medicijnen gebruiken en nadat ze op-waren moest ik weer een afspraak maken.
Ik heb pas 16 januari een afspraak.
Ik vind het echt vervelend dat ik steeds moet boeren.
Het is dan ook geen kleine boer echt een hele hap lucht bijna ik vind dit zo irritant.
De pijn in de maag blijf ik houden.
Eigenlijk is de vraag aan jullie:
Hoe kom ik van dit ge-boer af
En de medicijnen zijn op maar ik blijf pijn houden wat kunnen de gevolgen zijn?
Alvast bedankt!
In dr lengte vab mijn been. Ik denk zelf een ader. Ik heb net deze nacht niet.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing