een constante tinteling rond of in de slagader. wat kan dat zijn?
ik voel al de hele dag een titenling in mijn pols. het gaat even weg waarna ik het weer voel. dus constant in de zin dat het al de hele dag aanhoud.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
ik voel al de hele dag een titenling in mijn pols. het gaat even weg waarna ik het weer voel. dus constant in de zin dat het al de hele dag aanhoud.
Van bepaalde soorten fruit ga je heel erg poepen. Welke zijn dat ook alweer? Zijn er nog meer huis-tuin-en-keukenmiddeltjes voor als je last hebt van obstipatie?
Toegevoegd na 4 minuten:
Ik bedoel het niet op de lange termijn, maar als een soort ehbo (eerste hulp bij obstipatie). Mijn dochter (8) kan namelijk op dit moment moeilijk naar de wc.
Ik heb met enige regelmaat last van mijn nek, veel pijn en daardoor hoofdpijn en pijn in arm(en). Dit komt dan door een nekwervel die zenuwen afklemt. Nu heb ik alleen wel eens het idee dat wanneer ik daar last van heb dat ik ook wat somberder ben dan anders (normaal vrolijke frans). Zou dit mogelijk zijn of komt het gewoon door de pijn?
Ik ben net (op advies van de specialist) begonnen met sportfysio. Maar nu het weer zo vochtig is loop ik als fibro-patiënt letterlijk krom van de pijn en heb ik mijn tweede afspraak al moeten afzeggen omdat ik krom lig, loop en sta van de pijn. Is het slecht om voordat je gaat sporten (twee keer per week) eerst naar de huisarts te gaan voor een injectie morfine zodat ik wel kan sporten? Ik wil dit uiteraard tijdelijk doen en geen gewoonte van maken maar als het zo doorgaat moet ik vrijdag weer afzeggen...
Toegevoegd na 12 uur:
Even een toelichting: Net mijn fysio gesproken en gevraagd hoe zij daar tegen over staat. NIET dus. Ze zegt dat de pijn een reactie is van mijn lichaam dat ik te hard van stapel ben gelopen en dat mijn lichaam nu rust nodig heeft en ik niet mag sporten. Eerst met (evt) meer pijnstilling mijn lichaam laten herstellen en dan pas weer beginnen met sporten. "Anders ben je volgende week helemaal nergens meer" waren haar woorden. Hoe leg ik dit uit naar mijn huisarts die eigenlijk best wel anti-medicijnen is, vooral als het gaat om opiaten?
Ik belde vandaag de huisartsenpraktijk om een afspraak te maken met de huisarts. Mijn eigen huisarts was er niet. Gisteren ook al niet ivm bijscholing. Ik hield het niet van de pijn en 'madame' de doktersassistente (die overigens net nieuw is) was me gewoon aan het commanderen en afzeiken dat ik maar tot donderdag moest wachten.
Klacht indienen of tegen de huisarts zeggen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing