Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lichamelijke klachten. Vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten & voeding, gebit, genotmiddelen, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik heb een doosje vitamine b gekocht en deze tabletjes 2 stuks per dag ingenomen! Helaas heb ik nu last van dikke enkels?

Jarenlang heb ik antidepressiva geslikt en ben daar langzaam aan mee gestopt!
Om wat meer energie te krijgen ben ik vitamine B gaan slikken helaas heb ik nu last van dikke enkels, dus ik houd vocht vast, wat ik voor die tijd dat ik vitamine b slikte geen last van had!
Zou dit probleem van deze tabletjes kunnen komen?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

ik heb me teen heel hard gestoten en heb nu een steek in me kleine teen met lopen of als ik me teen omhoog doet is hij nu gebroken ben best gevoelig??

hij tintelt en is erg dik hij doet kloppen ik denk zelf dat hij gekneust is maar weet het niet zeker kan hem wel bewegen hij is ook een beetje blauw weet iemand aub wat het kan zijn ik zit namelijk nog op school en zou veel moeten lopen op trapen en zo?????

Toegevoegd na 1 uur:
me ma heb de dokter gebeld en hij zei dat er niks was en dat het gwn gevoelig was omdat het net gebeurt is hij zei dat ik me voet strak in moest tapen lig nu op bed alleen volgens mij is hij gwn gekneust ik heb er ook ijs op maar ik voel nu ook steken aan de onderkant van me voet bij me teen in de buurt maar of dat goed is ??? maar ja effe afwachten

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing