Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Lenen. Vragen over bankieren, belastingen, beleggen, cryptocurrency, economie, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe werkt de afbetaling in termijnen van wehkamp?

Ik wilde graag een bestelling doen bij wehkamp, waarbij ik in 1 keer een zeer groot deel van het bedrag werd afbetaald en ik vervolgens nog 2 termijnen had met een klein bedrag om af te betalen. Er stond dat dit prima mogelijk was, maar nu ik de bestelling heb gedaan krijg ik met geen enkele mogelijkheid informatie naar boven HOE ik dat dan kan aanpassen. Ik vind dit erg vervelend, want annuleren van het product krijg ik ook niet voor elkaar!

Heeft iemand ervaring met het afbetalen bij wehkamp, die gebruik heeft gemaakt van grotere bedragen aflossen dan de termijn?

Ik hoef geen vervelende reactie over dat het niet verstandig is te bestellen en in termijnen af te betalen, want dat is mijn eigen keus.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Lenen

Wat is de meest gunstige manier om een auto te financieren?

Op marktplaats staan veel financial lease aanbiedingen. Dat kan zowel zakelijk als prive. Het gaat me nu even om prive-auto. En een auto die ongeveer 8.500 Euro kost. Is het dan beter een persoonlijke lening te nemen (en maandelijks afbetalen) of het via financial lease te doen (volgens mij, 20% aanbetalen, 36/48 termijnen en een slottermijn).
Ik moet snel een prive-auto erbij en heb nu even geen contanten om deze te betalen. Dus opmerkingen dat geld lenen wat kost liever niet. Is bekend. Ik heb wel wat aan ervaringen van jullie die ook geleend hebben.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Lenen

Ik heb een schuld van 60.000 E bij de bank (persoonlijke borg voor failliete BV). Mbt finale kwijting: welk percentage is reel ?

Borg ben ik aangegaan toen ik deze nog kon voldoen, heb inmiddels geen spaargeld meer en teer op andersmans zak. Geen zicht op inkomsten/uitkering door omstandigheden. Bank adviseert dat ik een beroep doe op finale kwijting en hun een voorstel doe. Met bedelen bij familie/vrienden krijg ik mogelijk 15-20.000 bijelkaar. Is dit een reel bedrag of is er een minimaal percentage wat je dient aan te bieden?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Lenen
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing