Ik heb in een spaanse brief geschreven: Estimado señor, Dit was te formeel. Weet iemand hoe ik dit anders kan zeggen?
het is wel geschreven aan een bedrijf, dus geen vriend of vriendin
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
het is wel geschreven aan een bedrijf, dus geen vriend of vriendin
hebben deze 2 dingen iets gemeen, of lijken ze gewoon op elkaar? gewoon benieuwd ;)
Graag jip en janneke taal
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing