Hoe zeg je in het Spaans: 'Het vervolg van de foto's'?
Het gaat hier dus om het woordje 'vervolg'. Ik geloof niet dat je het kunt vertalen met 'siguiente' of 'consecuencia' of 'resto' of 'secuela' of iets dergelijks.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Taal. Vragen over beeldende kunst, boeken en auteurs, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea en poëzie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat hier dus om het woordje 'vervolg'. Ik geloof niet dat je het kunt vertalen met 'siguiente' of 'consecuencia' of 'resto' of 'secuela' of iets dergelijks.
Ik zie alle schrijfstijlen voorkomen in de media de laatste dagen, soms in 1 item 2 verschillende schrijfwijze :)
Maar een naam wordt toch altijd hetzelfde geschreven, waar komt deze verwarring vandaan? En hoe schrijft meneer Hosni zijn naam zélf.
Zonder de "n" er achter. Hoor mensen vaak het woord "moge" gebruiken in plaats van "mag". Ken jij de betekenis van dit woord?
Toegevoegd na 3 minuten:
Het is een naam!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing