Hoe was sorteren?
Ik steek donkere was bij bij elkaander en de witte was. Maar al die andere kleuren zoals rood, geel, blauw, was ik allemaal per kleur uit. Klopt dit of kan dit anders?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik steek donkere was bij bij elkaander en de witte was. Maar al die andere kleuren zoals rood, geel, blauw, was ik allemaal per kleur uit. Klopt dit of kan dit anders?
Hallo
Ik heb een Tommy Hilfiger trui die niet volledig aansluit (is wellicht zo’n model).
Hij was nieuw en ik heb hem voor de eerste keer gewassen. Uit onoplettendheid is hij gewassen op 40 graden ipv 30 graden (zoals op zijn etiket staat). Ik heb het vermoeden dat hij ietswat is gekrompen (of kan dat niet bij 10 geraden verschil)? Gelukkig sluit hij nu aan an past hij nog.
Het krimpen is dat door de temperatuurverschil van 10 graden of omdat het zijn eerste wasbeurt was?
Stel dat ik hem de volgende keer weer was op 40 graden, blijft hij dan krimpen of zal hij nu dezelfde afmetingen aanhouden?
Alvast bedankt!
Ik geef de planten van mijn buren warer, nu ze op vakantie zijn. Nou hebben ze een plantje in een pot (gewoon zo'n plastic basis-pot, waar dus water doorheenkomt aan de onderkant). Om dat potje heen zit crepepapier.
Ik heb de plant eergister water gegeven, hem op het aanrecht gezet (want het leek me niet handig, hem op de kast te laten staan), alleen nu zit er op het aanrecht een rode vlek van dat crepepapier.
Hoe kan ik dat netjes verwijderen? Ik heb al geboend met afwasmiddel, maar dat werkt niet...
Bedankt alvast!!!
Ik heb een vliegenplaag.. hoe bestrijd ik deze zonder dat de vliegen uren kieperen?
Er staat veel op de site met welke middelen je koper kan schoonmaken, maar kan nergens vinden met welk materiaal je het beste kan poetsen. Is dat met gewoon keukenrol of een oude doek??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing