Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe deze vlekken in wasgoed voorkomen ??

een vriendin heeft geregeld bruine vlekken en vegen op haar pas gewassen wasgoed ;Het lijkt op roestvlekken soms ,maar dat zijn het niet want ze verdwijnen niet met citroenzuur . de installateur van het water-onthardings toestel zegt dat het ook daar niet kan aan liggen ,ze reinigt ook geregeld de filter die daarin staat . de wasmachinefabrikant weet ook geen raad ,ze wast geregeld op kookwas temperatuur en gebruikt praktisch geen vloeibare zepen . Het komt zowel voor op kookwas als op lichtgekleurde was op 40 gr gewassen ; ze is ten einde raad omdat ze soms ook voorkomen op bvb nieuwe t-shirts die bij de eerste wasbeurt al onherroepelijk beschadigd zijn ,of een mooi tafelkleed ,of een nieuwe zomerpantalon ;want de vlekken zijn met niets meer weg te krijgen .
Wat zou er nog aan de hand kunnen zijn ? of hoe zou ze deze kunnen voorkomen ?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Hoe krijg je roestvlekken uit witte kleding en wat is de boosdoener?

Tot mijn verbijstering zitten er roestvlekken op alle witte kledingstukken die ik heb gewassen : chemisiers, katoenen broeken, onderkleding.
Waar moet ik beginnen te zoeken of is dit het begin van het einde van de wasmachine?
En: krijg ik de vlekken er nog met iets uit, want die ene chemisier is nieuw en (was) heel mooi , redelijk frustrerend.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing