Hoe komt het dat de was vol met zwarte puntjes zit?
Als ik het uit het wasmachine haal zit alle was vol met zwarte plekjes , iemand idee hoe dit moet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishouden. Vragen over doe-het-zelf, energie, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik het uit het wasmachine haal zit alle was vol met zwarte plekjes , iemand idee hoe dit moet?
Ik heb een paar weken geleden een spierwit setje Beats oordopjes aangeschaft. Hartstikke gaaf natuurlijk, alleen de witte draad begint nu al wat te verkleuren. De draad is van flexibel plastic (soort siliconen). Is er een middeltje waar ik ze wit mee kan houden? Ik zit aan bleek te denken, maar misschien is dit schadelijk voor de draad.
Naar het schijnt mag men wollen truien niet wassen met wasverzachter omdat ze anders hun vorm verliezen.
Nu ik dus "beter weet", wil ik graag weten hoe ik mijn uitgelebberde lievelingstruien die vele malen met verzachter in de machine zaten terug in vorm kan krijgen.
En ook, ik heb nu een paar wollen kledingstukken gewassen zonder verzachter, maar dan voelt dat erg onprettig aan omdat het wat schuurt. Hoe hou ik dus mijn wollen kledij prettig zacht maar toch in vorm?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing