als een lamp 60 watt verbruikt is dat per minuut seconde of uur?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een compressor koelkast die 60 watt verbruikt en ik neem aan dat dat het verbruik per uur is. Mijn vraag is echter wat deze verbruikt over een periode van 24 uur. Er zit immers een thermostaat in dus hij staat natuurlijk niet 24 uur aan een stuk te draaien, dus wat zou zo ongeveer het verbruik in 24 uur zijn ?
Ik was vergeten mijn zakken leeg te halen en er zaten (lege) poepzakjes in (die vond ik terug tussen mijn was) en hoogstwaarschijnlijk zat er ook nog een leeg boterhamzakje in. Die kan ik nu nergens vinden, niet in de zakken, niet tussen de rand van de machine en ook niet in het filter.
Kan het kwaad? Waar kan dat ding gebleven zijn? Ik heb gewassen op 40graden dus het lijkt me niet dat het zakje vergaan is, aangezien de poepzakjes ook nog heel waren.
Ik wil liever geen dure monteur laten komen als dat niet nodig is, maar zou mijn machine hierdoor kapot kunnen gaan?
Is er nog iets wat ik na kan kijken of zelf kan doen?
Het plaatje knettert wel eens, dus ik heb het verwijderd.
En kan het ook zonder, of moet ik op zoek nar een nieuw platje?
Het pootje van het rekje van mijn combi-magnetron is is afgebroken. Ik wil het lijmen met secondelijm. Ik wil graag weten of secondelijm bestand/geschikt is om het te gebruiken hiervoor.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing