Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Elektrische koelbox met sigarettenaansteker of normale stekker?

Ik heb een nieuwe koelbox nodig, de vorige was het draad gesmolten. We hadden een koelbox met sigarettenaansteker, daar een verloop stukje op gezet zodat ie drie weken op de stekker kon draaien.
Maar nu is 'ie kapot, komt dat omdat hij hier niet voor gemaakt is? Of maakt dat verloopstukje niet zoveel uit?

Ik wil nu een nieuwe kopen en vraag me af of ik er een met sigarettenaansteker of normale stekker moet doen.

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden

Hoe krijg ik Wi-Fi in mijn schuur?

Hallo allemaal,

Ik wil graag Wi-Fi hebben in mijn schuur, deze staat echter 30 meter vanaf onze modem in het huis, hierdoor is er geen bereik in de schuur. Nu ligt er wel een telefoonkabel vanaf onze modem door naar onze schuur, is er dan de mogelijkheid om in de schuur een nieuwe modem aan te leggen? Of werkt dat niet zo?

k heb ook gehoord van Wi-Fi repeaters, maar het blijkt dat deze niet allemaal zo goed werken op bepaalde afstanden, welke Wi-Fi repeaters raden jullie aan voor een afstand van 30 meter?

M.v.g.

Bart!

Verwijderde gebruiker
8 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing