Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huishoudelijke apparaten. Vragen over audio, camera's, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

kan een droger op de vaatwasser?

wij gaan vandaag een vaatwasser op halen (eindelijk na 4 jaar :D ) alleen hebben wij ook net een nieuwe droger dus daar door geen plek ..nu is mijn vraag kan de droger van 40 kg op een vaatwasser staan ?? of is het slimmer om de droger op wasmachine te zetten wat misschien niet kan.. droger is een stukje groter dan de wasmachine

iemand een idee

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
10.7K
1 antwoord of reactie op deze vraag

Hoe krijg je de rubbers van de deur van een vriezer weer goed sluitend?

Jaren geleden heb ik een Exquisit vriezer gekocht. Het typenummer weet ik niet. Omdat hij moeilijk uit te soppen en te drogen was hielde we er na een jaar of 3 mee op hem als vriezer te gebruiken. Het werd voor ons een kast maar we deden een kartonnetje tussen de deur om hem niet te laten gaan stinken. In het voorjaar ging onze andere vriezer kapot en hebben we deze in ere hersteld. De deur sluit vanboven echter niet meer geheel en daardoor ontstaat er veel ijs in het bovenste vriesvak wat ik steeds weg moet halen. Hoe krijg ik dat deurrubber vanboven weer goed?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Kan je een elektrisch fornuis aansluiten op een regulier stopcontact?

Ik krijg over enkele weken een appartementje toegewezen en vroeg me af of deze oven met elektrische kookplaat kan worden aangesloten op een regulier stopcontact.

http://www.otto.nl/product/10037462986/?c=merken-huishoudelijk-amica&p=0&itemId=10034658938

En hoeveel duurder dit is vergeleken bij het koken op gas. Ik ga er vanuit dat de kookplaat ongeveer vier keer per week wordt gebruikt bij het bereiden van mijn eten.

Alvast bedankt!

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden

Is het waterslot van mijn vaatwasser defect?

Onlangs heb ik een tweedehands vaatwasser gekocht.
Na deze aangesloten te hebben heb ik hier enkele storingen op gehad.

De storingen heb ik opgezocht in de handleiding en het is dat er een probleem is met de watertoevoer.

Ik hoor de waterstop ook zoemen voor een flink aantal seconden waarna de machine de storing aangeeft. In het begin heb ik getwijfeld of het aan mijn aansluitkunsten lag, dus heb ik de kraan opnieuw aangesloten. Dan gaat hij weer 1x goed tot hij weer de foutmelding geeft. Opnieuw de kraan aansluiten doet dan weer het trucje.

Heeft iemand een oplossing?

Verwijderde gebruiker
9 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing