Wat voor kruising/ras is deze hond?
Wie kan zijn licht hier op laten schijnen :)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Wie kan zijn licht hier op laten schijnen :)
Ik heb een hondje (Yorkshire) van 14 jaar. Hij is altijd zindelijk geweest maar plastte tegenwoordig vaak binnen. We zijn naar de dierenarts geweest die ons vertelde dat zijn prostaat vergroot was en dus tegen de blaas duwt, hier heeft hij medicatie voor gekregen. Hij woont bij mijn ouders, waar hij nu niet meer binnen plast (soms eens een ongelukje). Maar als hij bij mijn thuis komt logeren, plast hij bewust tegen alle plekken aan; zetel, tafel, stoelpoten,... ik krijg hem dit niet afgeleerd en snap niet vanwaar dit plots komt. Hij word vaak genoeg buitengelaten. Iemand enig idee hoe dit komt dat hij dit enkel bij mijn thuis doet? En wat ik hieraan kan doen?
ook waneer hij weet dat je hem aait geeft hij een schok, iets aan de hand?? ernstig??
Onze kater heeft 3 maanden terug een ongeluk gehad (waarschijnlijk ergens achter blijven haken met zijn poot) zijn pees is toen voor een gedeelte overgeknapt en dit moest in het verband en meneer moest de komende 5 maanden in een bench. Dit doen we ook (natuurlijk laten we hem wel vrij i.o.m dierenarts als we erbij zijn) nu heeft hij sinds de laatste 3 weken blied bij zijn ontlasting zitten... en na een DA bezoek vermoedde zei dat hij giardia had. Hier heeft hij toen panacur voor gekregen maar dit sloeg niet aan. Nu zit hij al 10 dagen op de antibiotica stomorgyl... maar nog steeds een beetje bloed bij de ontlasting....
Zou het zo kunnen zijn dat hij bloed bij zijn onglasting heeft door alle stress?? Van het leven in de bench al 3 maanden?
We hebben nog een andere kat en ze sliepen altijd samen, kan het zijn dat hij dit mist en zo gestresst is dat er bloed bij zijn onglasting zit? Of is sit geen link?
Ik wil binnenkort met mijn hond shows gaan lopen, maar ik kan nergens een schatting van hoe duur de inschrijfkosten zijn. Ik zie wel staan dat het 'best veel' kost, maar nergens zie ik een nummer staan. Dus hoeveel kost het inschrijfgeld voor een Clubmatch en bijv. een Kampioen's-Show?
Bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing