Ik ben op zoek naar een goede anti roos shampoo voor katten. Heeft iemand ervaring hiermee en kan mij de juiste aanraden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan ik mijn axolotl in een bakje in de koelkast doen voor twee weken? We gaan op vakantie en het huis kan erg warm worden. Uiteraard geef ik hem van te voren genoeg te eten zodat hij niet te veel honger gaat krijgen.
Ik heb op internet gezocht naar wat een goede voeding is voor mijn kittens. Ik kwam er achter dat opticat premium junior een goed alternatief is op de veel duurdere merken. In NL vond ik bij de Lidl alleen coshida junior, en lijkt qua verpakking ook precies op die van de opticat premium junior. Maar opticat brokjes zijn er niet. Heb in Duitsland (Emlichheim)gekeken bij de Lidl maar ook daar alleen Coshiba. Hoe kan ik toch in vredesnaam aan de opticat premium junior brokjes komen...heeft iemand een idee? Kan het het online besteld worden?
Graag alleen antwoord op de opticat en gaan andere merken!
Ik ga twee weken op vakantie en op mijn kamer kan het heel warm worden. Elke dag of om de dag word hij gevoerd met wat pallets door 'de oppasser' maar ik vroeg me af of hij voor twee weekjes in een bak van 30 cm bij 20 cm zou kunnen zitten? Zo zou ik hem naar de huiskamer kunnen verplaatsen waar het een stuk koeler is.
We hebben 2 konijnen, een paar dagen geleden is eentje gestorven aan E cunicili. Het andere konijn was de dagen erna heel zielig. Zij zat de hele dag in een hoekje, zij sprong niet meer op het eten af. Gisteren dacht ik haar op te vrolijken door haar op het grasveld te laten grazen/spelen. Ze zat alleen maar en huppelde naar een hoekje. Alles leek oké. Vanochtend lag ze in haar hok op haar zij, geen hartslag, helemaal verstijfd. Ze was gezond en had geen problemen verder. Kan ze gestorven zijn omdat het andere konijn er niet meer bij was, Door verdriet/stress? Of is er een andere verklaring voor?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing