Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wanneer kun je met 100% zekerheid zeggen wat het geslacht is bij een Australische Bergparkiet en wat zijn de typische verschillen en kenmerken ?

Ik vraag dit omdat er mensen zijn die jonge vogels te koop aanbieden van dit jaar en zeggen dat het een man of pop is, en als ik me dan daar in verdiep blijkt dit niet te kunnen, echter kan ik nergens precies vinden wanneeer wel met 100% zekerheid dit bepaald kan worden.
Vraag die daar aansluit is dan ook waar je op moet letten om dit vast te stellen?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Is een kattentuigje zielig?

Ik heb twee kittens van 3 maanden oud en hebben de smaak van buiten al te pakken. Maar omdat ze nog zo klein zijn wil ik ze nog niet (helemaal vrij) naar buiten laten. Ik heb vandaag een tuigje voor hun beide gekocht zodat ze toch in de tuin kunnen maar niet erbuiten. Maar ze vinden het totaal niet leuk en zitten maar een beetje stil. Ik snap dat ze nog moeten wennen maar is het niet zielig? Ik wil ze namelijk niet pijn of dergelijke doen. Iemand met ervaring? En wat vinden jullie?

Toegevoegd na 6 minuten:
Ik heb het dus niet over een halsband! Maar over een tuigje! Het tuigje heeft ze maar een paar uurtjes om als de tuindeur open gaat.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing