hallo, hoelang duurt zwangerschap van vrouwtjesgup nog nadat de zwarte vlek achter haar buik goed zichtbaar is? gr aquahobby
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dat je die haren er dus niet zelf uit hoeft te gaan pulken.
Ik verstop regelmatig eten voor onze kat zodat hij het kan zoeken. Nu vind hij niet altijd alles. Kan ik mijn kat leren dat als ik ergens naar wijs het iets betekent. En zo ja hoe kan ik dit aanpakken? Het is een enorm slimme kat die bijv. sleutels omdraait in sloten en de radio uitdoet
sinds 4 weken is mijn hond flink aan het verharen, en begon vanaf vorige week vooral op zijn rug plekken te krijgen waar je op de huid kijkt (is -nog-? niet kaal dus)
zijn huid is enorm vet en heb hiervoor sebolic shampoo van virbac gehad waar ik d'r 2x p/w mee moet wassen.
het is idd minder vet, maar verder lijkt er niet veel te veranderen (of ik ben te ongeduldig?) heb haar nu 2 keer gewassen ermee.
uit een test bleek dat het niet om een bacteriële of schimmel infectie ging. ook krijgt ze al geruime tijd een premium brok (voor de actieve hond) dus hier ligt het m.i. niet aan.
kleine plekjes die heel iets dikker en ietsje rood. op deze plekjes ligt het haar niet zo plat op de huid, en het haar laar daar heel makkelijk los.
weet iemand wat het kan zijn of waar ik op kan letten als ik na het shampoo kuurtje weer terug ga naar de DA (hopelijk voor controle, anders omdat de klacht niet verholpen is)
hoi wij krijgen binnenkort onze border collie pup,, met welk soort borstels kan je hem borstelen voor zijn vacht..?? en met rui perioden met welke borstels kan je het dan het beste doen,, of er mee naar de trimmer??
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing