Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mijn kat is (waarsschijnlijk) beschoten (door een Bugs?). Iemand die weet wat ik moet doen nu? :'(

Iemand die weet wat ik nu dus moet doen? Er zit een bestwel grote wond op het bovenbeen (achter). Midden in de wond zit een zwart 'gat'. Ik durf er niet aan te komen, maar ik denk dat hij beschoten is door een (lucht)bugs. Misschien zit(ten) de bugs-kogel(s) er dus nog in.
Wat moet IK doen? waar kan IK heen gaan met MIJN kat?

Toegevoegd na 19 minuten:
Alvast bedankt voor de reacties ;).
Ik weet niet of het zon haast heeft, mijn kat heeft er nu iig geen last meer van, okal had hij dat eerst wel (kon nog maar amper lopen). Ik denk dat we er nog wel mee naar de dierenarts moeten gaan. Irriterende mensen, hebben zkr niks beters te doen dan op een kat schieten.

- maar het hoeft niet persé beschoten te zijn uiteraardt.. Het kan ook gebeten door een hond zijn, of aangereden.
Ik hoop dat de dierenarts het weet, maar naar de dierenarts kost dan weer 100euro, en wss kan die er toch niks aan doen.. :S.
Maar wat kan de politie eraan doen? Hoogstends zeggen 'het spijt ons' . Ze kunnen niet de dader opsporen lijkt mij.. :S. Misschien kan ik een foto krijgen van mn kat en zn wond, dan weten jullie misschien iets meer. Meer daarover later.

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Bestaat er een handig systeem om aan één pootje van een papegaai een touwtje vast te maken dat de vogel niet te veel stoort om hem 'uit te laten'?

Liever dan een flight-suit of de vleugles knippen leek me een elastisch touw dat met een handig sluitsysteem om het pootje kan worden gedaan. Ik zoek dus iets dat licht is (liever geen metaal), en dat heel eenvoudig om het pootje te klikken valt en even gemakkelijk kan worden losgemaakt (zij het wel niet door de vogel zelf).

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

gele goudfazant maakt vanaf lawaai

Hallo

Ik heb 2 mannelijke gele goudfazanten. 1 ervan maakt elke ochtend als het licht wordt veel lawaai. En overdag soms ook. (net een haan). Ik vindt dit niet echt fijn voor de buren. Heeft dit te maken met een broed seizoen? Hoe lang kan dit duren? Hij in nu 3 jaar oud en heeft dit nog nooit gedaan. Ook is hij dominat naar de andere manelijke gele goudfazant. En die maakt geen lawaai.
Wie kan mij hier antwoord op geven.

Gr. Marco

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing